Langtidsferie Villacana - Det Gode Liv

Slik bor du

  • Ditt hjem i solen

    Når du skal være borte i flere uker, handler det ikke bare om hvor du bor - men hvordan du lever. I din leilighet med eget kjøkken, stue og balkong får du friheten til å leve akkurat som du vil. Kanskje blir det frokost på balkongen i morgensolen, en handletur til det lokale markedet, eller en kveld hjemme med en god bok? Her kan du lage mat når du har lyst, invitere andre inn når du vil, eller bare nyte en dag helt for deg selv. Det gir en følelse av å bo, ikke bare være på ferie

  • Leilighet 1-soverom, patio eller takterrasse

    Leilighetene er lyse og smakfullt innredet, med høy standard. Du har stue med kjøkken samt separat soverom og bad. Noen leiligheter ligger på bakkeplan, andre i 2.etasje. Noen går også over to plan. Du har enten en egen, skjermet patio med hagemøbler eller tilgang til takterrasse med utsikt og gode solforhold. To leiligheter deler takterrasse, med en liten skillevegg.

    Kjøkkenet er velutstyrt med både stekeovn, kokeplater, kaffetrakter, vannkoker og brødrister. I tillegg finnes det oppvaskmaskin, strykejern og varmeovn i hver leilighet, samt dyne. Leilighetene rengjøres én gang i uken hvor håndklær og sengetøy skiftes. 

    Vær oppmerksom på at leilighetene varierer i utforming, beliggenhet og størrelse. Bildene nedenfor er ment som eksempler.

  • Leilighet 2-soverom, patio eller takterrasse

    Leilighetene er lyse og smakfullt innredet, med høy standard. Du har stue med kjøkken, bad samt to separate soverom (dobbeltseng og to separate senger). Her kan du bo på bakkeplan eller i 2.etasje, men de fleste leilighetene går over to plan. Du har en egen, skjermet patio med hagemøbler eller tilgang til takterrasse med utsikt og gode solforhold. To leiligheter deler takterrasse, med en liten skillevegg.

    Kjøkkenet er velutstyrt med både stekeovn, kokeplater, kaffetrakter, vannkoker og brødrister. I tillegg finnes det oppvaskmaskin, strykejern og varmeovn i hver leilighet, samt dyne. Leilighetene rengjøres én gang i uken hvor håndklær og sengetøy skiftes. 

    Vær oppmerksom på at leilighetene varierer i utforming, beliggenhet og størrelse. Bildene nedenfor er ment som eksempler.

  • Reiser du alene?

    Mange av våre gjester reiser alene, og det er fullt mulig å ha en egen leilighet. Du kan også dele med noen du kjenner. Med 2 soverom får dere hver sin private sone, og mange setter pris på både det sosiale og det økonomiske ved å dele.

    Tillegg for å benytte leiligheten alene finner du pris på under hver enkelt avgang. 

  • Besøk av familie og venner

    Det fine med å bo lenge på ett sted er at familie og venner kan komme på besøk. Du kan gjerne ta imot gjester i leiligheten din - perfekt hvis noen vil bli med på en del av oppholdet, eller bare komme på et kortere besøk. Maksimalt opphold for gjester er 2 uker, og hver påbegynt uke teller som full uke. Meld fra til vertene på stedet, så hjelper de deg med praktiske detaljer og betaling.

  • Ønsker du å bli lenger?

    Grunnpakken er tre uker, men du kan gjerne forlenge oppholdet. Mange av våre gjester velger å forlenge til åtte uker. Ta kontakt med oss for tilbud.

Prisen inkluderer:
  • Direktefly t/r Norge – Malaga inkl. skatter og avgifter
  • Innsjekket bagasje
  • Transport t/r flyplass-resort
  • Leilighet på Macdonald Villacana Resort
  • Velkomstmiddag med drikke (gjelder for avganger fra oktober 2026)
  • Rengjøring
  • Norske, erfarne verter under hele oppholdet
  • Velkomstmøte
  • Bli-kjent tur i nærområdet
  • Morgenturer med vertene
  • Ukentlige utflukter i nærområdet med vertene
  • Sosiale aktiviteter