
På våre langtidsferier er fly, hotellrom inkl. rengjøring, transport t/r flyplass og resort, velkomstmiddag med drikke, vertskap på stedet, sosiale aktiviteter og velkomstmøte med bli kjent tur alltid inkludert. I Thailand er frokost også inkludert.
Morgentur tre ganger i uken
Tre ganger i uken starter vi dagen med en gåtur i nærområdet for de som ønsker å være med.
Velkomstmøte og bli kjent i nærområdet
Kort tid etter ankomst inviterer vertene deg med på velkomstmøte, etterfulgt av en "bli kjent tur" i nærområdet.
Velkomstmiddag
Velkomstmiddag med drikke er inkludert. En hyggelig anledning til å bli kjent med verten og de andre gjestene.

Møtepunkt tre ganger i uken
Verten er tilgjengelig ved møtepunktet i lobbyen. Her kan du stille spørsmål, få tips til opplevelser og høre hva som skjer i dagene som kommer.
Ukeplan hver lørdag
Hver lørdag får du en ny ukeplan med full oversikt over hva som skjer i kommende uke. Verten holder også et kort informasjonsmøte der du kan stille spørsmål.
Ukentlige utflukter i nærområdet
Verten tar deg med til spennende steder i området, og det vil i løpet av oppholdet bli tilbud om ulike utflukter som lokale markeder, øyopplevelser, snorkling, rolig jungelvandring og kajakk i mangroveskog. Ønsker du å utforske på egen hånd, deler verten gjerne tips til turer og steder i nærområdet.

Sosiale aktiviteter
Gjennom uken skjer det ulike aktiviteter som boccia, quiz, spillkvelder og felles middager – og det er alltid noe å glede seg til.
Utflukter med buss og guide
For deg som ønsker å oppleve mer av området, tilbyr vi også utflukter med buss og lokal guide. Å være med en som kjenner området godt, og som kan fortelle om det du ser underveis, gir ofte en helt annen opplevelse enn å dra alene. Vi tilbyr hel- og halvdagsutflukter (noen med lunsj inkludert), med tid på egenhånd underveis. Utvalget varierer gjennom sesongen; noen turer forhåndsbestilles, andre bookes på stedet. Les mer under utflukter